/
Párové foto

Párové focení

TEXT PŘIPRAVUJEME

Ceník

Focení
5 000,- (200 EUR) bez DPH
Doprava
15,- Kč bez DPH za km
Půjčení šatů
250 až 500,- Kč za jedny šaty na focení (zavolejte / napište nám o nacenění)
Vizážista
1 000 až 2500,- Kč (zavolejte / napište nám o nacenění)

POPULÁRNÍ OTÁZKY

Cena dvouhodinového focení  v exteriéru je 5 000,- Kč bez DPH. 
Za tuto cenu získáte jednu precizně zpracovanou fotografii. A pokud se podaří získáte zdarma ještě další dva až tři snímky (bez záruky) 

V ceně je zahrnuto focení, amortizace foto vybavení a světel, půjčení jedněch šatů dle aktuálního výběru, práce asistenta a pečlivá postprodukce jedné fotografie. 

V ceně není zahrnutá práce kosmetičky, vlasového  a oděvního stylisty.

Ano, focení je možné prodloužit vždy o půl hodinu. Cena prodloužení je 1 200 Kč bez DPH za každou započatou půlhodinu navíc. 

Ano, spolupracujeme s velmi kvalitními vizážisty a vlasovými stylisty, které vám rádi domluvíme přímo k nám do ateliéru, nebo vás objednáme do jejich studií v ten správný čas. 
Na přání vám zajistíme i službu oděvního stylisty nebo návrháře.

Základem všeho je „být v pohodě“. Takže žádný stres, vše dopadne skvěle. Dostatečně dopředu se věnujte výběru prádla a oblečení, které chcete mít na fotce. Zvolte takové, ve kterém se cítíte pohodlně a příjemně. Ideální je mít s sebou alespoň bílou a černou variantu oblečení. V lepším případě volíte barevné oblečení podle vašeho stylu. Vůbec není naškodu poradit se se stylistou. Dobré sladění oblečení s vašim typem zvyšuje kvalitu fotografie.
V ateliéru máme nějaké šaty a oděvy v různých barvách, které můžeme využít pro vaše foto. Doporučujeme si je vyzkoušet předem.
Oblečení, účes a make up vybírejte striktně podle určení účelu fotografie. Budete tak více v pohodě. Cítit se pohodlně je důležité.
Pokud máte nějaký oblíbený doplněk (brož, šperk, šátek, klobouk, závoj) vezměte jej sebou. Všeobecně je dobré vzít si více druhů šperků a náušnic. Prstýnky nejsou vhodné.

Chcete-li zaměstnat partnera, tak ať vybere muziku, kterou rádi posloucháte a zlepšuje vám náladu. V ateliéru ji může pustit přes Bluetooth.

Co je potřeba na „těhu“ focení:

  1. umýt si vlasy jeden den před focením (i partner)
  2. dobře se vyspat „do růžova“
  3. pít dostatek tekutin
  4. pokud máte domluvenou vizážistku, v den focení se nelíčit (max. lehoučký MU)
  5. vzít více druhů spodního prádla (a plavek) ve kterém se cítím pohodlně a bezpečně – doporučené barvy: bílá, černá, tělová, červená, modrá, růžová. Nebrat vícebarevné!
  6. vzít oblečení šaty, jeany, košile – sladit s partnerem (stejnobarevné)
  7. vzít boty pro focení – pouze pokud mám nějaké oblíbené a chci v nich fotku. Pro partnera ťapky, sportovní i společenskou obuv.
  8. vzít laky na nehty – doporučené barvy: bílá, červená, tělová, růžová
  9. vzít sebou svačinu (cukry) a pití