/
Lifestyle foto

Lifestyle foto

Lifestyle je o životě

Ať už se zabýváte čímkoli, třeba viktoriánskou dobou jako človíčkové na úvodní fotografii nebo třeba hraním šachů, jízdou na motorce či jste členem prestižního klubu, je tato služba tou nejlepší volbou. 

Lifestylové focení je zkrátka o tom, jak rádi žijete, co vás naplňuje, co máte rádi. Obšírnost možností je úměrná  životní různorodosti a tím je tematicky nevyčerpatelná.

Milujeme lifestylové focení.

TEXT PŘIPRAVUJEME

Ceník

Focení
5 000,- (200 EUR) bez DPH
Doprava
15,- Kč bez DPH za km
Půjčení šatů
250 až 500,- Kč za jedny šaty na focení (zavolejte / napište nám o nacenění)
Vizážista
1 000 až 2500,- Kč (zavolejte / napište nám o nacenění)

POPULÁRNÍ OTÁZKY

Cena dvouhodinového focení  v exteriéru je 5 000,- Kč bez DPH. 
Za tuto cenu získáte jednu precizně zpracovanou fotografii. A pokud se podaří získáte zdarma ještě další dva až tři snímky (bez záruky) 

V ceně je zahrnuto focení, amortizace foto vybavení a světel, půjčení jedněch šatů dle aktuálního výběru, práce asistenta a pečlivá postprodukce jedné fotografie. 

V ceně není zahrnutá práce kosmetičky, vlasového  a oděvního stylisty.

Ano, focení je možné prodloužit vždy o půl hodinu. Cena prodloužení je 1 200 Kč bez DPH za každou započatou půlhodinu navíc. 

Ano, spolupracujeme s velmi kvalitními vizážisty a vlasovými stylisty, které vám rádi domluvíme přímo k nám do ateliéru, nebo vás objednáme do jejich studií v ten správný čas. 
Na přání vám zajistíme i službu oděvního stylisty nebo návrháře.

Základem všeho je „být v pohodě“. Takže žádný stres, vše dopadne skvěle. Dostatečně dopředu se věnujte výběru prádla a oblečení, které chcete mít na fotce. Zvolte takové, ve kterém se cítíte pohodlně a příjemně. Ideální je mít s sebou alespoň bílou a černou variantu oblečení. V lepším případě volíte barevné oblečení podle vašeho stylu. Vůbec není naškodu poradit se se stylistou. Dobré sladění oblečení s vašim typem zvyšuje kvalitu fotografie.
V ateliéru máme nějaké šaty a oděvy v různých barvách, které můžeme využít pro vaše foto. Doporučujeme si je vyzkoušet předem.
Oblečení, účes a make up vybírejte striktně podle určení účelu fotografie. Budete tak více v pohodě. Cítit se pohodlně je důležité.
Pokud máte nějaký oblíbený doplněk (brož, šperk, šátek, klobouk, závoj) vezměte jej sebou. Všeobecně je dobré vzít si více druhů šperků a náušnic. Prstýnky nejsou vhodné.

Chcete-li zaměstnat partnera, tak ať vybere muziku, kterou rádi posloucháte a zlepšuje vám náladu. V ateliéru ji může pustit přes Bluetooth.

Co je potřeba na „těhu“ focení:

  1. umýt si vlasy jeden den před focením (i partner)
  2. dobře se vyspat „do růžova“
  3. pít dostatek tekutin
  4. pokud máte domluvenou vizážistku, v den focení se nelíčit (max. lehoučký MU)
  5. vzít více druhů spodního prádla (a plavek) ve kterém se cítím pohodlně a bezpečně – doporučené barvy: bílá, černá, tělová, červená, modrá, růžová. Nebrat vícebarevné!
  6. vzít oblečení šaty, jeany, košile – sladit s partnerem (stejnobarevné)
  7. vzít boty pro focení – pouze pokud mám nějaké oblíbené a chci v nich fotku. Pro partnera ťapky, sportovní i společenskou obuv.
  8. vzít laky na nehty – doporučené barvy: bílá, červená, tělová, růžová
  9. vzít sebou svačinu (cukry) a pití